3 důvody, proč se vaše podnikání v oblasti koučování v oblasti zdraví nezbavuje a jak je opravit

Foto: Riccardo Annandale na Unsplash

Byl jsem tam. Z vaší nové cesty jako zdravotnického trenéra budete nadšení. Vzali jste všechny certifikace, přečetli jste všechny knihy a dokonce jste dostali vizitky. Dokonce jste trénoval několik klientů.

Neděláte však peníze, které chcete. Nezískáváte klienty, které chcete. Vaše firma neteče tak, jak jste si mysleli.

To může být odrazující. Je to odrazující. Nejste ani sám.

Proč to nefunguje?

Možná si začnete myslet, že nejste dobrým trenérem! To však není tento případ. K tomuto bodu jste se dostal z nějakého důvodu.

Co se skutečně děje, je, že musíte udělat nějaké úklid domu. Jak všichni děláme, v pozadí se toho hodně děje. Máme sklon se dostat z rána nebo zarovnání z času na čas kvůli tunám z různých důvodů. Možná jste zahájili tuto cestu bez skutečného zaměření. Myšlenka zněla skvěle, takže jste se prostě rozhodli: „Budu koučem!“. Což v žádném případě není špatné, ale musíte udělat trochu víc práce.

Podnikání, zejména podnikání lidí, může být obtížné. Musíte tedy být dobře vybaveni a spojit své „ish“.

Všechny certifikace na světě vás nebudou připravovat na proces skutečné změny, jak se někdo chová! Musíte být na vrcholu své hry!

Takže jsem přišel s TŘÍMI velkými důvody, proč vaše podnikání v oblasti koučování zdraví nemusí být tak horké.

1). Vaše cíle sát

Neříkám, že nemáte dobré cíle. Říkám, že jste nevytvořili mocné. Jedná se o měnič her. Můžeme si myslet, že víme, co chceme, ale někdy je to celá povrchová úroveň.

Často se to projeví ve formě „Chci lidem pomoci zhubnout!“.

To je úžasné, ale je to to, co opravdu chcete? Je to to, co ta nejhlubší stránka, skutečná, chce z této cesty opravdu.

Odpověď je ne.

Musíte se hlouběji kopat, abyste našli více účelu za věcmi, které chcete, a dokonce zjistili, co chcete. Uchopte pero, uchopte papír a začněte kopat.

Zeptejte se sami sebe, dokud nezačnete nenávidět slovo. Napište svůj počáteční cíl. Potom to zkuste.

"Chci lidem pomoci zhubnout"

"Proč?"

"Myslím, že jim to vrátí jejich důvěru."

"Proč?"

"Protože se jim bude líbit, jak vypadají v zrcadle"

Podívejte se, jak to funguje? Hodně se prohloubí a získáte konkrétnější. Potřebujeme specifičnost. Stejně jako potřebujete specifičnost ve vzdělávacím programu, abyste dosáhli určitého výsledku. Platí stejná pravidla!

Druhé cvičení, které můžete udělat, je napsat každý jediný cíl pro vaše koučování. Vezměte si to až za 10 let. Odtud je můžete zúžit.

Na konec každého jednotlivého cíle přidejte „protože“. Někteří z nich nebudou mít. Dobrá zpráva, právě jste našli více zaměření! Můžete to udělat, abyste odstranili věci, které pro vás ve skutečnosti nemají význam. Můžete se k nim vrátit, ale prozatím mohou sedět vedle sebe. Potřebujeme se soustředit.

Odtud byste měli mít kolem sebe nějaké docela mocné věci. Poté budete mít lepší přehlednost a soustředíte se na situaci. Můžete odtud lépe plánovat a strategizovat.

Pamatujte na jednu věc, nebojte se o to, co nechcete. Dělejte si starosti s tím, co chcete.

2). Váš marketing postrádá zaměření

Nejsem odborník na marketing, ale vím, že se soustředím. Tito dva jdou ruku v ruce. Kdykoli se snažíte něco prodat, je těžké dosáhnout mas. Když se pokoušíte pomoci všem, nakonec nikomu nepomůžete.

Pravděpodobně vám chybí klienti a peníze, protože nezacílíte na správné lidi. Určitě jste dostali několik lidí, aby se zaregistrovali, ale byli to druh lidí, které jste chtěli koučovat?

Musíme zjistit, co je náš ideální klient vůbec první.

Pokud nemáte žádné klienty, YET, musíte být kreativní. Musíme si postavit avatara. Ne jako velké modré lidi, ale model vašeho ideálního klienta. Takže strávte nějaký čas kopáním s těmito novými cíli a přemýšlejte o tom, komu opravdu chcete pomoci.

Jsou to ženy? Jsou to muži? Možná jsou to zaneprázdnění podnikatelé. Co dělají pro práci? Jsou svoji? Mají děti?

Buďte konkrétní a vytvořte zaměření! Dejte dohromady svou ideální osobu a dejte jim život. To vám pomůže zjistit, jak potřebujete vyjádřit svůj marketing nebo je dokonce najít.

(Toto se také označuje jako nalezení trhu NICHE a je to nesmírně důležité)

Řekněme například, že chcete pomoci středním věku zůstat doma maminky zhubnout a získat důvěru. Pravděpodobně existuje spousta tun skupin na Facebooku, které byste si mohli prohlédnout. Nedoporučuji přicházet v teple a snažit se prodávat lidem, ale můžete začít budovat vztahy a šířit slovo o tom, co děláte.

Je to jako rybaření se správnou návnadou. Získáte to, co chcete chytit.

Můžete se dokonce více soustředit na výsledek, který poskytnete. Místo „Pomáhám zůstat doma maminky zhubnout.“, Mohlo by to být „Pomáhám zůstat doma maminky ztratit ten tvrdohlavý břicho, aby mohly znovu získat důvěru.“

Vidíš rozdíl?

Pokud již máte nějaké klienty a máte ideální klienta, pak s ním budete muset něco pracovat. Zde byste vedli nějaké rozhovory s klienty.

Jako:

• Proč se mnou rád pracuješ?
  • Co vás upoutalo na mé služby?
  • K jakým bodům bolesti jste měl pocit, že jsem měl řešení?

Tímto způsobem můžete vytvořit nějaký opravdu zaměřený marketing!